„ Rzgowskie Szachowanie”

zdjęcie
Jeszcze do 12 października można się zapisywać na turniej szachowy „Rzgowskie Szachowanie”, który odbędzie się  15 października o godzinie 10.00 w Gminnym Ośrodku Sportu Turystyki i Rekreacji w Rzgowie. Turniej jest jednym z elementów  550 rocznicy nadania praw miejskich miastu, którą oficjalne obchodziliśmy w sierpniu.
Turniej „ Rzgowskie Szachowanie” jest przeznaczony dla różnych grup wiekowych. Do stanięcia w turniejowe szranki zapraszane są dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe chcące sprawdzić swoje umiejętności i spędzić ten dzień wspólnie z nami. Do wygrania atrakcyjne nagrody. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: dwiewiezerzgow@gmail.com lub za pośrednictwem formularza umieszczonego na stronie:
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_5418/index.html?l=pl
Można także zgłosić się jeszcze w dniu zawodów o godzinie 9.00. Więcej informacji pod nr telefonu: (42) 213-30-08, 665-293-066.
* * *
Organizatorem rzgowskiego turnieju jest Grupa Nieformalna „ZASZACHOWANI – Otwórzmy Rzgów na Szachy”. Jego organizacja jest możliwa dzięki dofinansowano ze środków zadania „Grant na lepszy start 2017” współfinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz ze środków Gminy Rzgów.
Szczegóły dotyczące turnieju, grup wiekowych, systemu rozgrywek oraz nagród – w załączniku.
 

Załączniki artykułu

powrót