17 IX długo oczekiwany powrót Sexu - Gmina Rzgów

17 IX długo oczekiwany powrót Sexu

zdjęcie
Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie zaprasza na spektakl teatralny pt.: "Sex w Toskanii". Przedstawienie, które nie odbyło się w marcu, zostało zaplanowane 19 września 2020 r. o godzinie 17. Niestety, ze względu na sytuację epidemiczną i zalecenia Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarno-Epidemiologicznego, jednocześnie może być zajęta tylko połowa miejsc na widowni. Dlatego pierwszeństwo mają osoby, które zakupiły bilety na marcowy spektakl.
W przypadku, kiedy na widowni zostaną wolne miejsca, Gminny Ośrodek Kultury niezwłocznie uruchomi sprzedaż biletów w kasie oraz na stronie internetowej www.kupbilecik.pl. Osoby, które posiadają bilety na marcowy spektakl - proszone są o potwierdzenie obecności w sekretariacie GOK do 28 sierpnia (sekretariat w sierpniu będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 13, telefon: (42) 214 13 12. W przypadku braku informacji, bilety tracą ważność.

Ewentualna możliwość zakupu biletów : 1 września, a o sprzedaży GOK poinformuje na własnej stronie internetowej. Pamiętajmy, że to spektakl tylko dla dorosłych!
Fot. Włodzimierz Kupisz

„Sex w Toskanii”, komedia to czy dramat?

Joanna i Ryszard to małżeństwo z 30-letnim stażem. Kobieta od dłuższego czuje, że ich małżeństwo przechodzi kryzys, czuje się samotna i opuszczona.

Mąż tkwi w świecie pracy i telewizji. Zdaje się nie dostrzegać wkradającej się nudy i stagnacji jaka wkracza w ich związek i życie. Czy kochająca żona da radę wyrwać męża ze szponów monotonii i rutyny?

Czy ich związek ma jeszcze szansę na szalone uniesienia i spontaniczne pomysły, których nie brakowało w latach młodości?

Koniecznie trzeba poznać ich życie. W barwnej i zabawnej historii, którą przedstawiają nasi bohaterowie, kryje się lekcja i przestroga zarazem. A może recepta na szczęśliwy związek?
powrót