6 XII skorzystaj z bezpłatnego szkolenia ZUS - Gmina Rzgów

6 XII skorzystaj z bezpłatnego szkolenia ZUS

zdjęcie
Zakład Ubezpieczeń Społecznych  II Oddział w Łodzi przy współpracy z burmistrzem Rzgowa  zapraszają do skorzystania z bezpłatnego szkolenia na temat zasad wypełniania i składania dokumentów ubezpieczeniowych. Szkolenie odbędzie się 6 grudnia w Urzędzie Miejskim w Rzgowie, plac 500-lecia 22, sala nr 36, I piętro.  Początek - godzina 10. Na szkolenie zapraszamy  pracowników organów ewidencyjnych.
Dodatkowo, szkolenie połączone będzie z możliwością założenia konta na Platformie Usług Elektronicznych ZUS. Wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty oraz adres poczty elektronicznej. Za pomocą PUE będziecie Państwo mogli mieć dostęp do elektronicznych zwolnień lekarskich, sprawdzić stan swojego konta emerytalnego, sprawdzić zgłoszenie do ubezpieczenia zdrowotnego członków rodzin, wyliczyć prognozowaną emeryturę, umówić się na wizytę w ZUS.

W czwartek, 6 grudnia o godz. 12 -  ZUS oraz burmistrz Rzgowa zapraszają do skorzystania z bezpłatnego szkolenia na temat: Elektroniczne zwolnienia lekarskie dla płatników składek. Szkolenie odbędzie się również w Urzędzie Miejskim w Rzgowie, sala nr 36 I piętro.  Na szkolenie zapraszamy płatników składek, biura rachunkowe, pracowników kadr i płac oraz wszystkie osoby zainteresowane tematem. Dodatkowo,  spotkanie  połączone będzie z możliwością założenia konta na Platformie Usług Elektronicznych ZUS. Wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty oraz adres poczty elektronicznej.

Za pomocą PUE  pracodawca:
- natychmiast dowie się, że pracownik jest na zwolnieniu lekarskim
- ma udostępnione on-line dane zapisane na kontach w ZUS
- posiada możliwość łatwego wytwarzania i przesyłania drogą elektroniczną dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych oraz różnego typu pism i wniosków.  Tą drogą można również umówić się na wizytę w ZUS. Na szkolenie zapraszamy wszystkich chętnych zainteresowanych tematem.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prowadzone są zapisy na szkolenie, które przyjmowane są  pod numerem telefonu: tel.  (43) 824 73 20 bądź na e-mail  szkolenia_lodz2@zus.pl 

Najwięcej informacji na powyższy temat znajdziejsz nawww.zus.pl/ezla

Fot. przykładowe/Wiadomości-Dziennik.pl
powrót