Ale czy tylko o miłości wyznanej po latach…

zdjęcie
Spektakl opowiada pełną humoru historię o starym nauczycielu języka polskiego i historii, który przez całe swoje życie pozostał wierny szkolnej miłości. Niestety, ze względu na wrodzoną nieśmiałość nie potrafił w czasach młodości wyznać swoich uczyć pięknej Helenie.
Przez 35 lat nauczyciel marzy i czeka, jednak stan kawalerski odciska na nim coraz większe piętno, jednocześnie prowadząc go do różnych dziwacznych zachowań i śmieszności. W pewnym momencie stary belfer postanawia odnaleźć Helenę, aby wreszcie przełamać swoją wewnętrzną wstydliwość i wyznać jej miłość. I jak to się skończyło? Przyjdź, zobacz! Ale czy to jest tylko o miłości…
Historia pomimo swojego romantycznego charakteru wypełniona jest świetnymi wstawkami humorystycznymi, które potrafią rozśmieszyć nawet największych sztywniaków. Wiele z nich stanowiły powiązania z naszą codzienną rzeczywistością, dzięki czemu były one bliższe zgromadzonej publiczności. Ogromna w tym zasługa Mariusza Marczyka, który perfekcyjnie wpasował się w rolę starego, zmęczonego życiem, zakochanego belfra.
Kiedy: 2 grudnia, godzina 17.00. Gdzie: Hala Sportowa GOSTiR przy ul. Szkolnej 2.

A tutaj link dotyczący aktora i spektaklu:
https://www.youtube.com/watch?v=QCYEEGZIPrQ

Załączniki artykułu

powrót