ARiMR: rolnicy mogą załatwić sprawę osobiście - Gmina Rzgów

ARiMR: rolnicy mogą załatwić sprawę osobiście

zdjęcie
W biurach powiatowych i oddziałach regionalnych rolnicy mogą już załatwić wszystkie sprawy osobiście. – Otworzyliśmy wszystkie biura powiatowe i oddziały regionalne, ale jednocześnie na bieżąco monitorujemy sytuację pod kątem epidemicznym – powiedział Tomasz Nowakowski, Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
Osobiste załatwianie spraw w ARiMR możliwe jest z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa. W biurach powiatowych, beneficjenci mają m. in. możliwość złożenia wniosku o dopłaty bezpośrednie i obszarowe w formie elektronicznej (aplikacja eWniosekPlus) za pomocą udostępnianej przez biuro powiatowe sieci przy bieżącym wsparciu technicznym pracownika agencji.

Login i kod dostępu każdorazowo wysyłany jest SMS-em na numer telefonu wnioskodawcy podany w formularzu. Dlatego ważne jest, aby przychodząc do biura powiatowego, zabrać ze sobą telefon komórkowy. Dostępne pozostają narzędzia pozwalające na złożenie wniosków przez internet oraz usytuowane przy placówkach terenowych Agencji wrzutnie na dokumenty. (opr. WK)
powrót