GOK: inspiracje artystyczne w sierpniu - Gmina Rzgów

GOK: inspiracje artystyczne w sierpniu

zdjęcie
W sierpniu Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie zaprasza na akcję letnią „WAKACYJNE INSPIRACJE ARTYSTYCZNE”. Od poniedziałku do piątku odbywać się będą zintegrowane zajęcia artystyczne, czyli dla każdego coś miłego. Będą spotkania z piosenką, nauka tańca z elementami zumby, latino-solo czy tańca nowoczesnego.
Nie zabraknie również spotkań o charakterze ludowym oraz ciekawych wycieczek. Nowością będą warsztaty teatralne połączone z prezentacją lalek i powstawaniem kukiełkowego spektaklu. W poniedziałki, czwartki i piątki wakacyjne spotkania rozpoczynać się będą porankiem bajkowym. Ogłoszone też zostaną dwa wakacyjne konkursy: wokalny „Piosenki z wakacji” oraz plastyczny „Witaj lato”, których rozstrzygnięcie planujemy pod koniec wakacji.

Zapraszamy do zapisywania się na akcję wakacyjną: tel. 42 214 13 12, kontakt@gok.rzgow.pl, sekretariat czynny w godz. 11 - 15

Uwagi: szczegóły, co do liczby osób oraz zasady bezpieczeństwa będą przekazywane przez osoby prowadzące zajęcia. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian wynikających z aktualnej sytuacji epidemiologicznej.

Dokumenty do wypełnienia i dostarczenia do sekretariatu GOK osobiście lub drogą e-mail mozna pobrać na stronie GOK. Dokumenty wypełniamy po uprzednim, telefonicznym zapisaniu się na zajęcia.
Fot. przykładowe: O Teatr


powrót