Rzgowscy policjanci z tortem - Gmina Rzgów

Rzgowscy policjanci z tortem

zdjęcie
W sobotę rzgowscy dzielnicowi w dniu urodzin 6 - letniej dziewczynki - pomogli jednej z rodzin objętych kwarantanną - dostarczyć tort dla małej jubilatki. Dla osób spędzających nawet kilka tygodni w całkowitej izolacji, jedynie w ścianach własnego mieszkania - takie gesty znaczą bardzo wiele. Dzięki pomocy policjantów 6. urodziny były i tak wyjątkowe mimo panującej epidemii. Tort z kolorowymi balonami, pozostawiony przed bramą wywołał uśmiech na twarzy dziewczynki, a rodzice byli bardzo szczęśliwi, że wszystko się udało i serdecznie dziękowali dzielnicowym za wsparcie i pomoc.
Asp. Anna Kłos i sierż. sztab. Przemysław Frankowski na co dzień służą jako dzielnicowi w Komisariacie Policji w Rzgowie. Mimo wielu obowiązków służbowych od kilku tygodni są wsparciem dla osób przebywających na kwarantannie. Każdego dnia pojawiają się przed domami osób odizolowanych od świata. Bywa, że  tylko z nimi mieszkańcy dzielą się swoimi troskami i problemami. Zawsze służą pomocą i wsparciem i tak było również w sobotni poranek kiedy odebrali i dostarczyli pod samą bramę kolorowy tort dla 6 – letniej dziewczynki, która ze swoją rodziną przebywała w kwarantannie.

Dzień urodzin jest zawsze szczególny i wyczekiwany dla dzieci dlatego nie mogło zabraknąć  tortu. Dzięki uprzejmości rzgowskich mundurowych, szóste urodziny mieszkanki gminy Brójce - mimo panującej epidemii - pozostaną na zawsze zapamiętane.  Dziewczynka była zachwycona widokiem pudła z balonami za oknem, które zostawili dzielnicowi. Po raz kolejny policjanci udowadniają, że nawet najdrobniejszy gest może być dla kogoś czymś wyjątkowym.

Policjanci każdego dnia odwiedzają osoby przebywające na kwarantannie, kontaktują się z nimi, rozmawiają, pytają czy potrzebują pomocy. Dodatkowo wypełniają inne zadania służbowe.

KPP Koluszki
powrót