Zdrowia i pogody ducha dla stuletniej Jubilatki

zdjęcie
Z okazji setnej rocznicy urodzin Cecylii Rubinkiewicz, mieszkającej w Rzgowie,  okolicznościowe życzenia i listy na ręce jubilatki przesłał burmistrz Rzgowa Mateusz Kamiński i premier Beata Szydło.
Życzenia w imieniu rzgowskiego samorządu osobiście złożyła jubilatce zastępca burmistrza Małgorzata Rózga oraz zastępca kierownika USC Paulina Biesiacka.
Pani Cecylia doczekała 4 wnuczek, 3 prawnuczek, 1 praprawnuka. Rodzinny przepis na długowieczność, to jak mawiał Jej tato – jedzenie kiszonej kapusty...z cukrem dla osłody! Niewątpliwie jest on sprawdzony, dobry i skuteczny, bo dwie siostry dostojnej Jubilatki cieszą się dobrym samopoczuciem w wieku 91 i 97 lat.
W urodzinowym przyjęciu Pani Cecylii, oprócz rodziny i zastępcy burmistrza Rzgowa, Małgorzaty Rózgi uczestniczył także proboszcz rzgowskiej parafii wraz z wikarym oraz zaprzyjaźniona siostra zakonna Krystyna, już emerytka, ale długoletnia misjonarka.

Na zdjęciu: Cecylia Rubinkiewicz z córką chrzestną (po lewej stronie) trzymającą bukiet kwiatów od Burmistrza Rzgowa, a na drugim planie
Małgorzata Rózga, Zastępca Burmistrza Rzgowa.

powrót