Lara Hidane – perła The Voice Kids 3 - Gmina Rzgów

Lara Hidane – perła The Voice Kids 3

zdjęcie
Rzgowianka Lara Hidane z Grupy Wokalnej „Sempre Cantare” GOK w Rzgowie ma ledwie 13 lat. Jednak  trenerzy The Voice Kids 3 nie mogli w to uwierzyć, słysząc jej głos. – Śpiewa, jakby miała trzydzieści – mówił zaskoczony Tomek Kammel. Jej niepowtarzalne interpretacje piosenek towarzyszą szkolnym i gminnym występom artystycznym.
W trzeciej edycji The Voice Kids na fotelach trenerów zasiadają Cleo, Tomson i Baron oraz Dawid Kwiatkowski, którzy podczas przesłuchań w ciemno wyłapują prawdziwe wokalne perełki. Wśród nich pojawiła się Lara Hidane, która zachwyciła wszystkich trenerów! Czy to właśnie ona zostanie zwycięzczynią The Voice Kids 3 i powtórzy sukces Roksany Węgiel?

The Voice Kids to program, który gości na antenie TVP2 od 2018 roku. Show zostało równie dobrze przyjęte przez widzów, jak The Voice of Poland. Oba programy dają niepowtarzalną okazję do zaprezentowania swojego talentu przed szeroką publicznością i otwierają drzwi do prawdziwej, muzycznej kariery. Wypromowały one już wielu artystów, którzy są dziś jednymi z najpopularniejszych w Polsce. W trzeciej edycji The Voice Kids o wygraną walczyć będzie między innymi Lara Hidane, która ma szansę powtórzyć sukces Roksany Węgiel!

Programy muzyczne od lat cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Widzowie uwielbiają oglądać utalentowanych wokalistów, którzy rozwijają się na ich oczach. Nic więc dziwnego, że po wielkim sukcesie The Voice of Poland, Telewizja Polska zdecydowała się na emisję programu The Voice Kids. Zadebiutował on na ekranach naszych telewizorów w 2018 roku i od razu skradł nasze serca. Dzięki niemu podziwiać możemy młodych, zdolnych artystów, którzy już teraz wiedzą, czego chcą, a swoją przyszłość łączą właśnie z muzyką. Lara Hidane ma ledwie 13 lat, ale nie tylko trenerzy nie mogli w to uwierzyć, słysząc jej głos. – Śpiewa, jakby miała trzydzieści – mówił zaskoczony Tomek Kammel. Czy „Rice up” przebój kalifornijskiej piosenkarki Andry Day dał jej przepustkę do kolejnego etapu?

Nasza mieszkanka Lara Hidane nie od dziś odnosi sukcesy. Już w 2015 r. wygrała w kategorii do 10 lat Regionalny Konkurs Piosenki w Miejskim Ośrodku Kultury w Koluszkach. Wykonała naprawdę na wysokim poziomie „Tańczące Eurydyki”.

(oprac. WK)
Źródło: Instagram, fot. Jan Bogacz, fot. Włodzimierz Kupisz, materiały prasowe The Voice Kids 3, Radio Eska
powrót