25 VIII piknik rodzinny w programie Dni Rzgowa - Gmina Rzgów

25 VIII piknik rodzinny w programie Dni Rzgowa

zdjęcie
  25 sierpnia to drugi z Dni Rzgowa (program pierwszego zaprezentowaliśmy już kilka dni temu). Podobnie jak w roku ubiegłym, będzie on miał charakter pikniku rodzinnego w parku im. Adama Mickiewicza w Rzgowie. Przed magistratem zostanie zainstalowana estrada.  Gwiazdą tego dnia ma być Robert Rozmus, aktor, showman, konferansjer, prezenter telewizyjny oraz wokalista.
Robert Rozmus zaprezentuje się w prawie dwugodzinnym programie, którego pierwsza część będzie zaadresowana do najmłodszej widowni. Aktor ukończył Wydział Aktorski PWSzF, TviT w Łodzi. Pracował początkowo w Teatrze Powszechnym w Łodzi. Zdobył I nagrodę na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Ostatnio współpracuje z Teatrem Muzycznym "Roma", występuje w musicalach m. in. w "Miss Saigon". Jako wokalista jest najczęściej kojarzony z utworem "Mówili na nią Słońce".

Piknik rodzinny w drugim z Dni Rzgowa będzie całkowicie bezalkoholowy. Nie będzie ogródków piwnych, będzie natomiast reprezentowany sektor gastronomiczny i łakociowy. Piknik ma służyć integracji pokoleń. Dla dzieci przewidziano mnóstwo atrakcji od dmuchańców, trampoliny po malowanie buź i zabawy z animatorem.

Program pikniku potrwa od około godz. 15 do 18.

Włodzimierz Kupisz
Fot. WP gwiazdy
powrót