"Camerata" zawsze fotogeniczna - Gmina Rzgów

"Camerata" zawsze fotogeniczna

zdjęcie
W siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury odbyło się symboliczne otwarcie wystawy fotograficznej "Rzgowski Chór Camerata w obiektywie. Rok 2020". To właśnie jesienią  mija 17 lat działalności chóru i już tradycyjnie, 22 listopada, w święto Patronki Chórów św. Cecylii, obchodzony jest kolejny jubileusz grupy i podsumowanie jej działalności. .

Wystawę rozpoczynają fotografie z obchodów Cecyliady'2019, a następnie z wydarzeń, jakie miały miejsce w 2020 roku: koncerty kolęd i pastorałek, finał WOŚP, ostatki z wprowadzeniem do nowego budynku GOK, letnie warsztaty wyjazdowe,  sierpniowy piknik rodzinny, a także mszę dożynkową i obchody Dnia  Papieskiego.

Dorobek grupy, w postaci nagrań z płyty jubileuszowej „Piosenek", zaopatrzonych w interesujące zapowiedzi dyrygentki, prezentowany był wiosną na profilu społecznościowym GOK-u.

W niedzielę,  22 listopada o godz 11.30, w dniu „Cecyliady'2020", w kościele parafialnym św. Stanisława B.M. w Rzgowie, odprawiona została  msza św. w intencji chórzystów „Cameraty".

Wystawa prezentowana jest na górnym holu budynku GOK-u.

powrót