Kiedy kobieta spotyka mężczyznę - Gmina Rzgów

Kiedy kobieta spotyka mężczyznę

zdjęcie
W niedzielę, 28 lutego GOK zaprasza na "Darmowe spotkania filmowe". O godz. 18.00 w sali widowiskowej odbędzie się projekcja dramatu opowiadającego romantyczną historię, o tym co zdarzyć się może kiedy... kobieta spotyka mężczyznę. Będzie to opowieść o romantycznym, przypadkowym spotkaniu i miłości od pierwszego wejrzenia. Zapraszamy. Wstęp wolny.
Podczas projekcji obowiązywać będą  zasady bezpieczeństwa, zgodnie z wytycznymi dla instytucji kultury związane z COVID 19. Widownia Domu Kultury zostaje zmniejszona o połowę.

Na terenie placówki obowiązują: zasada zasłonięcia ust i nosa i dezynfekcji dłoni płynem odkażającym oraz zachowania bezpiecznego dystansu.

Do odwołania zawieszona zostaje możliwość korzystania z szatni.

Podczas wydarzenia i po jego zakończeniu widzowie są zobowiązani do pozostawania na swoich miejscach, celem stopniowego opuszczania sali, zgodnie ze wskazaniami obsługi, aby nie powodować tłoku przy wyjściu. Przed wejściem na salę widowiskową, widzowie zobowiązani są wypełnić przekazany przez pracowników formularz (lub przynieść już wypełniony, do pobrania na internetowej stronie GOK.

powrót