Mamy komunikację zastępczą - Gmina Rzgów

Mamy komunikację zastępczą

zdjęcie
W związku z rezygnacją PKS Łódź ze świadczenia usług komunikacyjnych w gminie Rzgów, Urząd Miejski w Rzgowie informuje, że od maja 2020 r. zostaje uruchomiona komunikacja zastępcza. Zapewni obsługę połączenia Czyżeminek – Rzgów – Łódź ul. Broniewskiego oraz Romanów – Kalino – Rzgów.
Ze względu na sytuację epidemiologiczną, rozkład jazdy został ustalony na podstawie analizy ruchu pasażerskiego na tych trasach oraz dotychczasowych uwag mieszkańców. Mamy świadomość, że proponowany rozkład nie usatysfakcjonuje wszystkich mieszkańców, korzystających z komunikacji zbiorowej. Jednak w obecnej sytuacji, przy ograniczeniach w przemieszczaniu, a jednocześnie wobec możliwości konsultacji z pasażerami uważamy, że ten rozkład zaspokaja oczekiwania.

W przypadku konieczności dostosowania rozkładów jazdy do zmieniającej się sytuacji epidemiologicznej w kraju tj. znoszenia kolejnych zakazów, liczymy na Państwa sugestie dotyczące ewentualnych zmian w komunikacji. Bilety miesięczne na ww. liniach będzie można nabyć bezpośrednio u kierowcy. Linie zastępcze są obsługiwane przez pojazdy o pojemności do 30 miejsc – po jednym na linię.

Fot. przykładowe
powrót