Nadchodzą „Moherowe Berety” - Gmina Rzgów

Nadchodzą „Moherowe Berety”

zdjęcie
Już szesnastego listopada Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie zaprasza na spotkanie z wyjątkowymi paniami, które zapamiętacie Państwo na długo. Kabaret Moherowe Berety, czyli cztery panie w średnim wieku, które jak się okazało, potrafią bawić publiczność w sposób niepowtarzalny.
Wykorzystanie znanych szlagierów muzyki rozrywkowej, w połączeniu z dialogami, okraszonymi perfekcyjną mimiką i gestami dają widzom to, co zwykło nazywać się dobrym kabaretem. Nie bawią się w politykę, a śmieją się z ludzkich słabości, przyzwyczajeń, dziwactw. Doskonale wykorzystują swoje atuty, niejednokrotnie nieźle je przerysowując, a przy tym potrafią wyjątkowo przekonująco wcielić się w charakterystyczne postaci. Formacja, która śmieszy i bawi do łez. Dobry tekst, mimika i gra aktorska sprawiają, że ponadgodzinne widowisko przykuwa uwagę widza.

Na ich występach widzowie bawią się wyśmienicie śmiejąc do rozpuku. Znakomita piosenka aktorska, uzupełniona dialogami i monologami oraz nietypowe stroje rozbawią widza w każdym wieku. Na występ16.11. 2019 r.  godz. 18 do hali GOSTiR, ul. Szkolna 5 w Rzgowie zaprasza serdecznie

Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie
powrót