Podziękowanie podinsp. Roberta Kieszka za współpracę - Gmina Rzgów

Podziękowanie podinsp. Roberta Kieszka za współpracę

zdjęcie
Podinspektor Robert Kieszek, emerytowany kilka dni temu były komendant Komisariatu Policji w Rzgowie przysłał podziękowanie za współpracę ze rzgowskimi władzami oraz Radą Miejską o treści następującej
Rzgów, dnia 22 lutego 2021 r.

SZANOWNI PAŃSTWO !!!

W związku z moim przejściem w stan emerytalny i zakończeniem pełnienia funkcji Komendanta Komisariatu Policji w Rzgowie proszę przyjąć serdeczne podziękowania za udaną, życzliwą i efektywną współpracę. Blisko pięć lat spędzonych przeze mnie w Rzgowie, jako szefa lokalnej Policji to dla mnie niezwykle cenny czas. To czas bezcennych doświadczeń związanych z wnoszeniem osobistego wkładu na rzecz szeroko rozumianego bezpieczeństwa w podległym mi rejonie służbowym.

Dziękuję w szczególności za wsparcie finansowe rzgowskiej Policji oraz pomoc podczas realizacji wspólnych projektów profilaktycznych. Wraz z podziękowaniami pragnę przekazać wszystkim radnym, a także pracownikom Urzędu Miejskiego w Rzgowie życzenia wielu sukcesów, satysfakcji z wykonywanych obowiązków zawodowych oraz pomyślności w życiu osobistym.

Z wyrazami szacunku podinsp. w st. sp. mgr Robert Kieszek”

Na zdj. Burmistrz Mateusz Kamiński przekazał pamiątkową szablę emerytowanemu komendantowi rzgowskiej policji
Fot. Włodzimierz Kupisz
 

powrót