Dużo się dzieje wirtualnie w GOK - Gmina Rzgów

Dużo się dzieje wirtualnie w GOK

zdjęcie

Poniżej przedstawiamy plan zajęć online w tym tygodniu:

- poniedziałek - "Na ludową nutkę" - Zespół Pieśni i Tańca "Rzgowianie"


- wtorek - spotkania plastyczne


- środa - spotkania wokalne "Kto był, ten wie"


- czwartek - "Na ludową nutkę" - Zespół Pieśni i Tańca "Rzgowianie".


 

Zapraszamy również do udziału w konkursach: plastycznym i wokalnym.

Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie zaprasza do udziału w konkursie wokalnym „Wiosenna piosenka" organizowanym w formie online. Chętne osoby powinny przesłać do Organizatora wypełnioną kartę zgłoszenia do konkursu oraz nagrany w języku polskim utwór o tematyce wiosennej na adres gokrzgow@gmail.com do dnia 16.04.2020. Materiały prosimy przesyłać jako link do nagrania video zamieszczonego na serwisie You Tube; film powinien być przesłany w formacie MP4. Jury oceniać będzie przede wszystkim warsztat wokalny i walory wykonawcze ale również interpretację tekstu i pomysł na prezentację.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy uczestnictwa. Jury wybierze najlepsze wykonania w każdej z kategorii a nagrodą będzie możliwość profesjonalnego nagrania utworu w ustalonym przez obie strony terminie.
Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne pod adresem: https://rzgowkultura.pl/wpis/konkurs-wokalny-wiosenna-piosenka

 

Wielkimi krokami zbliżają się święta Wielkanocne. Z tej okazji Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie organizuje konkurs plastyczny. Tematem konkursu jest przestrzenna ozdoba wielkanocna wykonana dowolną techniką plastyczną. Prace można dostarczać w dniach od 12 kwietnia do 16 kwietnia w godzinach 10.00 - 16.00 do siedziby GOK przy ul. Szkolnej 7 w Rzgowie. Konkurs jest skierowany do mieszkańców powiatu łódzkiego wschodniego bez ograniczeń wiekowych. Podsumowanie zostanie zorganizowane w formie wystawy prac, która odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Rzgowie, i którą (mamy nadzieję!) będzie można podziwiać w dniach od 26 kwietnia do 7 maja br. Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa dostępne są pod adresem: https://rzgowkultura.pl/wpis/powiatowy-konkurs-plastyczny-ozdoba-wielkanocna-3d. Udział w konkursie jest jednoczesną akceptacją regulaminu.

Zapraszamy serdecznie do udziału i życzymy kreatywnych pomysłów!

 

powrót