Ferie z GOSTiR były cudne

zdjęcie
Ferie zimowe dobiegły końca i dzieci wróciły do szkolnych ławek. Rekordowa frekwencja na zajęciach organizowanych przez GkdsRPA oraz GOSTiR świadczą, że były one i ciekawe, i świetne pod względem organizacyjnym.
W czasie dwóch tygodni ferii ponad 90 dzieci wspólnie się bawiło i regenerowało siły przed dalszą nauką w szkole. Animatorzy zajęć dbali o to, żeby każde dziecko znalazło interesujące dla siebie zajęcie i po paru godzinach intensywnej aktywności wróciło do domu z uśmiechem na ustach. Największym zainteresowaniem wśród chłopców cieszyła się oczywiście piłka nożna, choć dziewczęta również świetnie bawiły się na boisku. Najmłodsi uczestnicy zajęć ochoczo brali udział w konkurencjach sprawnościowych, biegach, wyścigach i wszelakich torach przeszkód.  Oprócz zajęć sportowych w programie były również dwie wycieczki.  W pierwszym tygodniu - sala zabaw  „LEOPARK” - ponad dwie godziny zabaw w basenach z piłkami, zjeżdżalniach i tunelach. Drugi tydzień ferii urozmaicił wyjazd do kina na film animowany pt: „Fernando”.  
Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia na ściance wspinaczkowej, gdzie wszyscy chętni mogli spróbować swoich sił. Na zakończenie zimowych ferii do hali GOSTiR zawitał dmuchany park rozrywki. Bezpłatne dmuchane atrakcje dostępne były dla dzieci przez niemal  cały dzień. Wielka zjeżdżalnia, zamek, labirynt oraz ogromna kula,  czyli to co najmłodsi lubią!
Niewątpliwie liczba dzieci jaka skorzystała z oferty czyli zimowego wypoczynku w mieście, pokazuje, że taki program jest potrzebny, należy go kontynuować i rozbudowywać, aby zapewnić ciekawy i zdrowy  sposób spędzania czasu. Z tego też względu GOSTiR już rozpoczął przygotowania do opracowania programu wakacyjnego.
powrót