Laur Rembielińskiego dla gminy Rzgów - Gmina Rzgów

Laur Rembielińskiego dla gminy Rzgów

zdjęcie
Nagrodę Gospodarczą Laur im. Rajmunda Rembielińskiego w kategorii "Samorząd Przyjazny Przedsiębiorcy" otrzymała gmina Rzgów. W innej kategorii "najlepsza firma" do nagrody nominowana była także rzgowska fabryka kosmetyków Delia Cosmetics. Ostatecznie w tej kategorii wygrała Pafana z Pabianic
W Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi w piątek, 14 grudnia, odbyła się Gala Finałowa Nagrody Gospodarczej Laur im. Rajmunda Rembielińskiego. Nagroda jest uhonorowaniem firm, osób i podmiotów, które w ponadprzeciętny sposób przyczyniają się do rozwoju gospodarki, osiągają znaczące sukcesy biznesowe i działają na rzecz poprawy warunków prowadzenia działalności gospodarczej. Nagroda przyznawana jest przez środowisko gospodarcze. Gali towarzyszyła zbiórka prezentów na rzecz podopiecznych Fundacji Dom w Łodzi. Unikalny charakter konkursowi nadaje fakt, że nagroda przyznawana jest wyłącznie przez środowisko gospodarcze.

Organizatorem konkursu są: Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego SA, Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa, Loża Łódzka Business Centre Club, Stowarzyszenie Klub 500-Łódź oraz Regionalny Związek Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej Lewiatan. Patronem nagrody wybrano Rajmunda Rembielińskiego, któremu Łódź zawdzięcza ogromny skok gospodarczy. Statuetka lauru została zaprojektowana przez dr. Tomasza Matuszaka i wykonana przez prof. Zbigniewa Dudka, pracowników ASP im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Statuetka jest artystyczną wizją łodzi zwieńczonej gałązką laurową.

Źródło:
https://dzienniklodzki.pl/gala-finalowa-nagrody-gospodarczej-laur-im-rajmunda-rembielinskiego-zdjecia/ar/13743548

zdj.5 Milena Łęgocka
powrót