Najserdeczniejsze życzenia dla Bibliotekarzy - Gmina Rzgów

Najserdeczniejsze życzenia dla Bibliotekarzy

zdjęcie
Dziś, tj. 8 maja obchodzimy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Samorząd rzgowski składa  Bibliotekarzom Gminnej Biblioteki Publicznej w Rzgowie oraz Bibliotekarzom szkolnym najserdeczniejsze gratulacje z okazji święta. Chcemy wyrazić wdzięczność za dotychczasową  współpracę oraz zadowolenie z Waszej szlachetnej działalności na rzecz lokalnej społeczności.
W tym szczególnym dniu życzymy Państwu  zadowolenia i  satysfakcji z realizowanej przez Was misji. Życzymy wytrwałości i twórczej inwencji w upowszechnianiu czytelnictwa, promocji wiedzy, kultury i świadomości regionalnej. Niechaj Wasza działalność i starania przekładają się na stale rosnącą liczbę entuzjastów literatury.

Dzięki Państwa pracy i fachowej pomocy w korzystaniu z zasobów bibliotecznych, czytelnicy mogą realizować swoje szanse rozwoju osobistego i zawodowego. Wasza cierpliwość, bardzo zindywidualizowane podejście w kontaktach z czytelnikami, a przede wszystkim chęć i umiejętność zrozumienia ich potrzeb - umożliwia przełamywanie informacyjnych barier, także osobom starszym i niepełnosprawnym. Życzymy cierpliwości i siły w realizacji misji, której efekty każdy z nas uświadamia w miarę zdobywania życiowego i zawodowego doświadczenia.

Burmistrz Rzgowa Mateusz Kamiński
Wiceburmistrz Małgorzata Rózga
Przewodniczący Rady Miejskiej Radosław Pełka
powrót