Ostatni wyścig wraków w tym sezonie - Gmina Rzgów

Ostatni wyścig wraków w tym sezonie

zdjęcie
W niedzielę, 30 października w Babichach ostatnia w tym sezonie impreza Parszywa Wrak Race. Całodniowy wyścig wraków ma przebiegać pod niewinnym hasłem: Którędy na Grunwald? Impreza odbywa się pod honorowym patronatem burmistrza Rzgowa.
W godz. 8-9 przewidywane są zapisy, od godz. 9 zaczynają się: odprawa zawodników, losowanie i badanie techniczne. Od godz. 10 rusza I runda grupy A. Trzy edycje wyścigu wraków w Babichach odbywały się po lodzie zakrytym śniegiem, w upały, gdy pojazdy wzniecały burzę piaskową, a także podczas uciążliwych opadów deszczu, gdy pogoda zmusiła do jazdy po bezdrożach w głębokim, dobrze wylasowanym błocie. Co nas zatem czeka w najbliższą niedzielę?

O co w tym wszystkim chodzi? Wyjaśniają sami organizatorzy na swoim portalu:
Lubisz zapach spalin i ropy? Kochasz Mad Maxa i cudowne fury zrobione ze wszystkiego co pod ręką? Najpiękniejszy dźwięk dla Twych uszu to jęk dartej blachy i wycie silnika? Przechodzą Cię ciarki gdy ścigasz się z innymi maniakami którzy żyją tym co Ty? Weź udział w naszym wyścigu!

Zabaw się w doktora Frankensztaina i wskrześ czterokołowego potwora. Traf do samochodowego panteonu zwycięzców a innym zgotuj piekło na ziemi. Jedź, miażdż, ścigaj się i wygrywaj tą szaloną imprezę. Zadziw nas swoją pomysłowością i umiejętnością przeżycia na torze, gdzie każdy czyha na każdego. Niech inni patrzą na Ciebie z zazdrością i strachem. Krzycz na mecie „I created a Monster” i zabaw się tak jak zawsze chciałeś. Kto wie, może to Ty będziesz zwycięzcą wyścigu i odjedziesz opromieniony blaskiem i chwałą otoczony wianuszkiem wpatrzonych w Ciebie fanek?
Zgłoś się już dziś i pokaż, że nie na darmo zwą cię Królem Chaosu.

Tekst i fot. Włodzimierz Kupisz
powrót